Пред Аркан бил тој - Цеца била во врска со овој човек

Поранешното момче на Цеца со кое била пред Аркан, прозборе за се што тие поминале заедно. За српскиот Телеграф тој вели дека таа три пати абортирала од него, дека е баксуз жена и дека нејзините родители биле против врската.

Хајрудин Самарџиќ три години бил со Цеца: - - Аркан ме уапси додека бев со Цеца во кревет. Лежеше со мене гола во хотелот кога упаднаа припадници на државната безбедност. Оттаму ме однесоа во логор каде што едвај извлеков жива глава. Таа три пати абортираше бидејќи јас не сакав да роди. Тоа е баксуз жена. Кој и да бил со неа сега е мртов и го нема, рекол тој.

 

 

 

22.10.2017 - 15:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа