Купи на попуст: Ова е најевтината понуда во земјава

Македонија | 18. февруари 2013 - 16:56
Понудата која денес Ви ја препорачуваме, а истата е добредојдена секому, е 82% попуст за комплетен специјалистички интернистички преглед кој вклучува испитување на локомотерен систем, мерење притисок, ЕКГ на срце, ЕХО на абдомен (преглед на внатрешните органи) + стручни консултации и одредување на правилен режим на исхрана


www.kupinapopust.mk
 Попусти до дури - 90% на различни услуги и производи

Дознајте за моќта на групното купување! www.kupinapopust.mk е веб страна за групни попусти. Наша цел е да Ве заинтересираме Вас купувачите преку широката понуда на услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Нудиме услуги и производи кои ги задоволуваат Вашите секојдневните потреби и желби. Се трудиме да се однесуваме со нашите купувачи онака како што и ние самите посакуваме другите фирми да се однесуваат према нас. А тоа значи:

•  Нудиме попусти за услуги и производи кои и самите ги посакуваме.

•  Немаме никакви тајни и скриени трошоци кои би предизвикале непријатност кај купувачите.

 Само еден клик на www.kupinapopust.mk Ве носи во светот на групните попусти. Нудиме понуди за ресторани, кафулиња, фитнес и спа центри, салони за убавина, различни видови на курсеви, влезници за разни случувања, патувања и многу други интересни услуги и производи. Понудата која денес Ви ја препорачуваме, а истата е добредојдена секому, е 82% попуст за комплетен специјалистички интернистички преглед кој вклучува испитување на локомотерен систем, мерење притисок,  ЕКГ на срце, ЕХО на абдомен (преглед на внатрешните органи) + стручни консултации и одредување на правилен режим на исхрана. Вашето здравје како и здравјето на Вашите најблиски е секогаш најважно. Затоа, не чекајте ги критичните моменти. Бидете во тек со Вашата здравствена состојба и направете го овој преглед  во ПЗУ „Д-р. Сандре Пашоски“.

Луксузот не е повеќе недостижен!

Бидете во тек и живејте модерно, живејте на попуст.

ФОТО: Цела домашна порно архива ја ставил на Интернет

СДСМ пред самораспуштање?!

Карање, викање и навреди - еве што се случило меѓу Црвенковски и Јакимовски

Јакимовски потврди дека Црвенковски му се заканувал - ќе те снајде судбината на Амди Бајрам

Драма во Велес: Го барале удавен во Вардар - им заѕвонил жив на врата

28-годишен скопјанец го загуби животот во сообраќајна несреќа

ФОТО: Четворица повредени во тешка сообраќајка кај Мавровка - од автомобилите остана само крш

Подгответе чадори следи дождлива седмица - еве какво ќе биде времето оваа недела

Интервју со Коце Трајановски: Граѓаните ме избраа за да работам - не да терам политика

ФОТО: Уловено мистериозно суштество во Њу Џерси

Македонија ја стресоа дваесетина грчки земјотреси

ФОТО: Пејачката Ина се прошета речиси гола на сцената

Хит на денот: Момчево свири на женски задници (ВИДЕО)

ФОТО: Таа има најдобри облини во светот

ФОТО: Катарина Ивановска во топ 10 најсекси девојки во светот

ФОТО: Кога Џеј Ло ќе го крене фустанот

Image and video hosting by TinyPic

тагови: