СКАНДАЛ: MKDnews го умре сопственикот на поратлот bezpardon.mk Бобан Насев

Македонија | 20. март 2013 - 12:40
Press24 утрово ја провери оваа информација. За среќа, Бобан Насев го најдовме, жив и здрав на своето работно место. Вели дека е шокиран од непрофесионалниот пристап на колегите.

Порталот MKDnews.com повикувајќи се на информации од свои читатели, објави дека починал сопственикот на порталот komunikacija.mk Бобан Насев.
Според MKDnews, Насев починал во сообраќајна несреќа близу Белград.
„Почитуваани колеги , Со огромна жал ве известуваме дека пред 5 часа на магистралниот пат Ниш - Белград , животот го загуби Бобан Насев Бобо , сопственикот на порталот Комуникација екс Безпардон“, Драгица вели дека нема други детали за несреќата и дека „Тргнати се некои колеги од кај нас за Белград“ - пишува MKDNews.

Press24 утрово ја провери оваа информација. За среќа, Бобан Насев го најдовме, жив и здрав на своето работно место. Вели дека е шокиран од непрофесионалниот пристап на колегите.
„Крајно непрофесионално, крајно идиотски, крајно нечовечки. Моите родители се пред нервен слом. Рацете ми се тресат цел ден. Луѓе се јавуваат кај мене дома, им изразуваат сочуство на моите родители. Прашуваат кога ќе биде погребот. Цело семејство ми е во невиден шок. Реагирав и до здружението на новинари. Нема начин да контактирам со колегите од порталот. Телефонскиот број кој го оставиле како контакт не постои“ - вели Насев за Press24

 

ФОТО18+: Македонка на facebook ги покажува своите атрибути

ФОТО: Свирежи, пцовки и тензија - Петров и Јакимовски се „спукаа“ на улица во Карпош

Кривична пријава за синот на лидерот на СДСМ Бранко Црвенковски

ФОТО: Шампањ, џакузи и неколку згодни девојки - директор од Охрид фатен на дело

Охридскиот директор демантира: Во џакузи сум со моите ќерки

ФОТО: И кучињата скитници агитираат за Стевчо Јакимовски

Апелација ја потврди пресудата - Рамковски останува 13 години во затвор

Фрлен молотов коктел пред ноќен клуб во Битола - две лица се повредени

Деканот им наредил на студентите да ја гледаат „Сулејман Величенствениот“

ФОТО: Со гол задник навива за Милан

ФОТО: Погледнете каде го чува мобилниот телефон порно-ѕвездата Ванг Ли Дани

ФОТО: Деколте спремно за експлозија

ФОТО: Уловено мистериозно суштество во Њу Џерси

ФОТО: Пејачката Ина се прошета речиси гола на сцената

Хит на денот: Момчево свири на женски задници (ВИДЕО)

ФОТО: Таа има најдобри облини во светот

ФОТО: Катарина Ивановска во топ 10 најсекси девојки во светот

Image and video hosting by TinyPic

тагови: