Почнуваат студените денови - временска прогноза до крајот на ноември

Македонија | 30. октомври 2012 - 13:33

Други актуелни содржини
______________________________________________________________________

ФОТО+ВИДЕО: И Македонија има своја старлета - Нена Мачка се соблече за Backstage

Еве детали од спасувањето на жената која се обиде да се самоубие во скопска Кисела Вода

Време: Снег и во Македонија

Аналитчари за Дневник: Понудата за избори на Црвенковски е изнудена и реална

ВМРО-ДПМНЕ: После секој митинг кој го прогласуваат за историски, СДСМ губат на избори

ФОТО: Јани Макрадули удри по колегите преку facebook

ФОТО: Митингашите на СДСМ го искористија моментот да се сликаат со спомениците од Скопје 2014

Добра и лоша вест за македонската администрација

ВИДЕО: Страшна сообраќајка - погледнете што преживеа возачот на оваа Лада

ВИДЕО: Скопје си е Скопје

ГАЛЕРИЈА: Сакате снег? - Погледнете како е во Хрватска

Обвинителството : Бошковски ветил дека ќе го прикрие убиството

Трајановски даде отчет за сработеното - Скопје никогаш не бил почист град

ФОТО: Ова се македонските пејачки со најоголеми гради

ФОТО: Перверзниот Меси - мајсторе каде ти е раката?

Обама и Ромни трошат речи си еден буџет на Македонија во предизборната трка

Еве што се можете да направите во Порта Македонија

ФОТО: Побрзајте! - Кандидатот за градоначалник на Битола си ги бара советниците на ФЕЈСБУК

Инсталирајте си Виндоус 8

______________________________________________________________________

 

Image and video hosting by TinyPic

 

тагови: време