Бејта: Надвор од државата сум, не коментирам за „Монструм“

 

Невзат Бејта чие име се посочува во случајот Монструм за масакрот кај Смилковци, одбива да ги коментира наводите на родителите на убиените момчиња кај Смилковско езеро за вмешаност во убиствата.

- надвор од држатата сум, пријатно, кусо изјавил тој за Независен.

 

 

 

17.04.2018 - 14:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа