Беквалац се разведе, па се остави пред олтар: Третата среќа и стана кошмар, а сега се реши за ова

 

Наташа Беквалац откако ја претепа сопругот реши да направи нешто храбро, а тоа е веднаш да покрене бракоразводна парница, иако се омажи многу скоро и доби ќеркичка пред месец ипол.

Таа прво го пријави случајот во полиција, побара помош во болница, потоа се исели од заедничкиот дом и заедно со децата отиде во стариот стан.

Сега таа покрена и бракоразводна парница.

Нејзините колеги и пријатели се среќни што не прости и случајот не се заташка.

Инаку, Лука и е втор сопруг. Таа беше со години во брак со Данило, а потоа пред олтар се остави со Владо Вуксановиќ.

 

 

 

16.04.2018 - 17:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа