Бидете подготвени - дел од Скопје утре без вода

Корисниците од улицата Костурски Херои на потег од бул „Партизански Одреди“ до улицата „Дебарца“ во општина Центар утре ќе бидат без вода во период од 9 часот наутро до завршување на работите за отстранување на дефектот.

Прекинот во снабдувањето со вода е поради дефект на огрлица со Ф- 100мм на улицата „Костурски Херои“ бр.6. 

 

 

 

15.01.2018 - 15:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа