Буквално се преполови - Тамара ја пкажа својата витка линија

 

Нашата популарна пејачка Тамара Тодевска, по борбата со вишокот килограми по породувањето со нејзината прва ќеркичка Хана,конечно одлучи да покаже како изгледа.

Поп-пејачката Тамара Тодевска во црно палто и класични пантолони, покажа дека ја врати линијата, па гордо позираше на скали на една роденденска прослава.

Тамара неодамна се пофали и дека напорно вежба за да се врати во форма.

 

 

 

 

24.09.2017 - 21:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа