"Едно име имаме" ечи пред Собранието

 

Врие народ пред Собрание на протестите за промената на името и договорот со Грција.

Едно име имаме ечи пред Собранието каде е забележао и засилено полициско присуство.

 

 

 

13.06.2018 - 20:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега