Фото: 19 години ја сака само неа - ова е сопругата на српскиот пејач која не сака камери

 

Пејачот Сергеј Четковиќ 19. години ја сака само својата сопруга, а Кристина Четковиќ не сака да се експонира во јавноста.

Во брак се од 1999. година, а парот посвои 3 деца.

Пејачот се труди приватноста да ја сокрие од очите на јавноста, но вели дека е среќен и исполнет.

 

 

 

23.05.2018 - 18:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега