Фото: Ајшеѓул и Појраз се заедно и во приватноста - ја објавија најубавата фотографија

 

Убавата турска актерка Бурчин Терзиоглу или Ајшеѓул и во реалноста е заедно со Појраз од хит серијата „Мојот син" која се емитува на Сител.

Тие објавија преслатка фотографија за која добија многу лајкови на социјалните мрежи.

Љубовта на парот цвета.

 

 

 

12.10.2017 - 12:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа