ФОТО: Цеца објави досега невидена фотографија од младоста

Светлана Ражнатовиќ Цеца на својот Инстаграм објави досега невидена фотографија од младоста со нејзиниот син Вељко.

 

 

 

 

17.11.2018 - 13:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега