ФОТО: Лила со години е на екраните но ваква не сме ја виделе

 

Убавата водителка на Се или нешто, Лила Филиповска, во светло во кое што не сме ја виделе. Таа покажа дека знае да се забавува и го разбуди детето во себе.

 

 

 

17.08.2018 - 21:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега