Фото: На теренот „ѕвер“, а дома емотивен татко - Миркуловски напиша порака до својата ќерка

Ќерката на македонскиот ракометен репрезентативец Филип Миркуловски денес го прослави петтиот роденден.

Тој на Фејсбук сподели фотографија и емотивна порака за неговата прва радост.

„Мојата прва радост денес полни 5 годинки. Секогаш да бидеш насмеана и среќна“.

 

 

 

14.02.2018 - 20:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа