Фото: Најромантичниот дел - Лила покажа како изгледа нејзиниот дом

Македонската водителка на квизот „Се или нешто“ одлучи на своите фанови да им покаже како го користи слободно време.

Уживање со кафе и нешто благо, во комбинација со добра серија очигледно е изборот на Лила Филиповска.

На фотографијата која ја објави на својот Инстаграм профил Лила покажа како изгледа дел од нејзиниот дом.

 

 

 

13.06.2018 - 10:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега