Фото: Од екскурзија го вратиле во ковчег - ова е ученикот кој почина

 

Голема трагедија го потресе регионот кога синоќа во 22 часот во Јагодина се удавило момче, кое било на екскурзија од своето училиште.

Имено, се работи за 14-годишниот Х.Р. од Тузла кој се удавил во базенот на хотелот.

Како што пишува сроскиот Блиц, трагедијата се случила во хотелот Алфа во Јагодина.

Се очекуваат детали за трагичниот настан.

 

 

 

18.07.2018 - 20:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега