Фото: Сандра Африка во бикини на плажа во октомври

 

Пејачката Сандра Африка важи за една од најзгодните и најубавите пејачки на српската естрада. Таа деновиве одлучила да се одмори на црнгороскитеплажи, па медиумите успеале да ја уловат во бикини. Се чини дека Сандра одлчила последните топли и сончеви денови паметно да ги искористи.

 

 

 

13.10.2017 - 11:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа