Фото: Српската водителка се фотографираше без грам шминка

 

Познатата српска водителка Ана Михајловски без грам шминка објави фотографија на социјалните мрежи.

 

 

 

16.04.2018 - 17:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега