ФОТО: Верижен судир во Кисела Вода - три возила удрени едно во друго

 

Верижен судир се случил утринава во Кисела Вода. Во сообраќајната несреќа учествувале автомобил, комбе и автобус.

Полицијата врши увид на местото на настанот.

 

Засега нема вести за можни повредени лица. Повеќе информации се очекуваат подоцна.

 

 

 

16.10.2018 - 10:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега