Исчезнато 16- годишно момче, пронајдено во Шуто Оризари

 
 
Откако на 11 месецов 38- годишната Н,Ј пријавила дека нејзиниот 16- годишен син е исчезнат, истата вчера во полиција пријавила дека  нејзиниот син е пронајден.
Имено околу 11 часот и 30 минути во населбата Шуто Оризари го пронашла нејзиниот 16 годишен син.
 

 

 

13.03.2018 - 14:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа