Испливаа досега невидени фотографии - вака изгледаше Колинда пред 10 години

Претседателката на Хрватска, Колинда Грабар Китаровиќ и денес изгледа многу атрактивно, но пред 10 години изгледала навистина поинаку.

Тогаш била министерка за надворешни работи и интеграции.

На социјалните мрежи се појавија стари фотографии со кои се прави споредба на изгледот на претседателката тогаш и сега.

61447922-kolinda-grabar-kitarovic

61447921-kolinda-grabar-kitarovic

Била драстично послаба, а многумина прокоментирале дека изгледала како девојче.

Направете разлика.

g3

 

 

 

25.09.2018 - 12:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега