Карлеуша предизвика хаос на Инстаграм: За еден час 35.000 лајкови (фото)

 

Јелена Карлеуша со брутална фотографија од својата секси позадина предизвика општ хаос на Инстаграм.

 

Јелена Карлеуша наскоро повторно ќе ги забавува гледачите во жирито на „Ѕвездите на Гранд“, а се што таму немаше прилика да покаже за овие две недели го надокнади на социјалните мрежи, каде е најследена српска јавна личност.

Покрај тоа што нема влакна на јазикот и сеуште го изнесува своето мислење, без оглед на последиците, Карлеуша раскажува и со фотографиите кои се дел од нејзиното секојдневие. Исто така, и секојдневие на нејзините фанови.

На оваа слика која ја објави Јелена, беше облечена во тексас јакна со својот лик, специјално направен за неа, а иако ги воодушеви сите девојки, никој не го тргаше погледнот од нејзината задница, која за еден час собра 35.000 лајкови на Инстаграм.

Додека едни признале дека на прв поглед помислија дека е гола, други констатираа дека се во прашање хеланки, а имаше и такви трети кои не им беше важно што е, се додека задницата на пејачката е совршена.

 

 

 

12.10.2017 - 21:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа