Мицковски до Заев: Граѓаните кукаат

 

Мицковски денеска му порача на Заев дека треба да се разбуди од сонот и да види како кукаат граѓаните.

- Гледаат по излози и немаат пари да купат, плодовите на пазарите им скапуваат, не успевате да го видите тоа, разбудете се тоа е реалноста, јас ќе ви помогнам, порача Мицковски.

 

 

 

 

23.05.2018 - 20:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега