Најчудниот Инстаграм профил ги излуде сите а еве што може да видите на него (видео)

 

Навикнати сме на Инстагрм секојдневно да гледаме совршени фотографии од разни модели, или пејсажи кои воодушевуваат но овој профил не е таков.

Овој профил има 321.000 лица кои го пратат а се што има на него есе видеа на кои луже сечат песок.

 Да добро видовте, видеа од сечење или обликување на песок.

Светот е потполно фасциниран од овој профил, зошто како што велат овие видеа опуштаат после напорен ден на работа.

 

 

 

 

 

09.10.2017 - 14:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа