Не и е баш лесно: Анастасија откри како реагира на злобните коментари

 

Сите мислат дека може да прави што сакаи да се однесува како што сака, но Анастасија иако е свесна дека е ќерка на Цеца и Аркан, најпознатиот српскипар, таа се труди да живее како секоја нормална девојка.

Со обзир на тоа дека Анастасија е доста популарна, таа често е изложена на многу негативни коментари и критики, покрај оние кои ја фалаи има и злобнилуѓе кои пишуваат сешто.

-Пораснав излоѓена на погледи и коментари од јавноста. Со самото тоа морав да станам силна на извесен начин, на злобата која поединци се спремни да ја покажат спрема оние кои никогаш ништо лошо не им помислиле, а камо ли да им направат. Тоа ми помогна да се ослободам од суетата- нагласила Анастасија во едно интервју.

 

 

 

 

13.10.2017 - 10:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа