Некаде дожд и силно невреме: Ова се температурите попладнево

 

Ова се температурите попладнево во Македонија. Некаде веќе има невреме.

 

 

 

16.04.2018 - 16:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега