Невреме во дел од градовите низ Македонија: Ова се температурите

 

Ова се температурите доцна вечерва во Македонија. Некаде веќе има дожд, а циклонот доаѓа и кон Скопје.

 

 

 

16.04.2018 - 20:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега