Обожавателка сакаше да ја гушне Бекута - пејачката дрско ја одби "Што ти е жено"

 

Ана Бекута доживеала ситуација која не и се допадна, кога една обожавателка сакаше да и пријде и да ја гушне. 

Жената се претставила дека е нејзина обожавателка и само сакала да ја гушне и бакне пејачката, но Бекута тоа не и го дозволила.

Ана Бекута откако и рекла што ти е жено, изјавила дека се плаши од вируси.

 

 

 

17.10.2018 - 13:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега