Омилената турска актерка призна дека направила пластична операција

 

Убавата турска актерка Бурчин Терзиоглу која ја гледавме во Мојот син, ги има симпатиите од цел регион.

Преубава, мила и слатка, таа призна дека направила корекција на себе.

- Го имам оперирано носот, но тоа уште пред 20 години, не е тајна сите знаат, рече таа.

 

 

 

25.09.2018 - 11:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега