Почна да паѓа мрак, ова се температурите - влажен бран доаѓа кон Скопје

 

Ова се температурите низ Македонија. Веќе почна да паѓа мрак.

Од утре дожд и грмотевици, влажниот бран доаѓа кон Скопје.

 

 

 

 

16.05.2018 - 19:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега