Постар е од девојката 27 години - познатиот пејач ќе стане татко

Хрватскиот пејач Борис Новковиќ очекува дете со својата 27. години помлада избраничка Ирис.

- Ќе станеме родители со Ирис, тоа е најголемиот дар од Бога. Благодарни сме што ни се случува ова, напиша тој.

Тие неколку пати кажаа дека разликата во години не им пречи и дека се вљубиле буквално на прв поглед.

 

 

 

17.11.2018 - 12:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега