Пред силиконите и русата коса: Дара Бубамара пред 29 години - сосема поинаква

 

Пејачката Дара Бубамара, денес важи за една од најпопуларните пејачки на српската естрада а нејзиниот прв настап бил кога имала само 13 години.

Со руса коса и силикони, Дара денес изгледа потполно поинаку од симпатичното девојче кое беше на 13 години.

Еве како изгледала:

 

 

 

 

11.01.2018 - 23:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа