Принова во семејството на Зорица Брунцлик: Во моментов го смислуваме името

 

Познатата српска пејачка Зорица Брунцлик со јавноста сподели среќна вест.

Имено таа и нејзиното семејство деновите добија нов член кој им го разубави семејството, но пејачката има еден проблем- се двоуми околу името па ги запраша фановите како да го крстат новото милениче.

-Запознајте го нашиот нов член во домот, во моментов размислуваме околу името на оваа кученце, имате ли некој предлог?, праша шејачката.

 

 

 

20.04.2018 - 18:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега