Семејството Ѓоковиќ славеше слава, а Јелена со својот стајлинг ги засени сите

Семејството на Новак Ѓоковиќ вчера во Белград ја славеше домашната слава Свети архангел Михаил. По црковниот обред, на кој присуствувало целото семејство, тие заминале во ресторанот на Новак во Белград каде што прославиле со многубројни гости.

Новак на прославата пристигнал со синот и сопругата Јелена. Иако сите очекувале Јелена да се појави во елегантно издание, таа изненадила со својот лежерен изглед – спортско кусо фустанче и „оксфордки“.

 

 

 

22.11.2017 - 17:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа