Следете ја во живо прес-конференцијата на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски

 

Следете ја во живо прес-конференцијата на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва:

 

 

 

14.03.2018 - 19:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа