Студена вечер: Ова се моменталните температури во Македонија

Студенито бран кој ја зафати Македонија ги спушти температурите. Најстудено е во дебар каде има само 9 степени. 

 

 

 

25.09.2018 - 18:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега