Сузана Спасовска: Не дека ми е до песна, се собрале околу невестата Македонија

Пејачката Сузана Спасовска вчера со тажни стихови го даде своето мислење за Договорот со Грција.

 

 

 

18.06.2018 - 09:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега