Температурите доцна вечерва - ова е состојбата по невремето

Ова се температурите доцна вечерва низ Македонија.

 

 

 

17.08.2018 - 22:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега