Температурите напладне во Македонија: Утрово беа во минус, сега голема промена

 

Утрово беше кочан, температурите во делови од Македонија беа и во минус, а сега грее сонце и скокнаа температурите. Еве каде е најтопло ова пладне.

 

 

 

12.10.2017 - 12:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа