Температурите паднаа - ова е состојбата вечерва, од утре невреме

 

Ова се температурите во Македонија вечерва. Од утре невреме и влажен бран.

 

 

 

 

16.05.2018 - 21:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега