ВИДЕО: Цел живот сите и се смееле поради забите, а потоа конечно и се исполнила желбата

 

Уште во основно училиште останала без предните заби, па поради изгледот почнале да ја малтретираат.

Поради таа причина таа учела дома, за да се заштити од навредите на кои била подлоѓна секој ден, но сите оние кои ја омаловажувале се изненадиле кога ја виделе со „нови„ заби.

Погледнете како изгледа денес:

 

 

 

 

04.08.2017 - 17:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа