Видео: Девојката од Деспасито е бомба - покажа како вежба во теретана

 

Зулејка од Деспасито на својот Инстаграм профил објавила две видеа на кои открива како изгледа нејзиниот тренинг.

 

 

 

 

 

 

 

 

12.10.2017 - 15:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа