ВИДЕО: Обожавателка го “нападна“ Енрике - сопругата сигурно ќе побара развод по неговата реакција

Обожавателка на Енрике Иглесијас се качи на бината и му се нафрли на пејачот среде концерт, но тој не се збуни.

Шпанскиот пејач Енрике Иглесијас на концертот во Амстердам среде бина страстно се бакнуваше со обожавателка, која се качи на бината. Енрике не застана само на бакнежи со атрактивната девојка.

Инаку, познато е дека Иглесијас е во брак со руската тенисерка Ана Курникова (37), со која на почетокот на годинава добија близнаци, а заедно се од 2001.

 

 

 

 

 

17.11.2018 - 12:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега