Видео: Старо ама многу смешно: "На 14 февруари славиме 8 март"

Старо видео кое вреди да се погледне и секој 14 февруари е одново хит. 14 февруари е 8 март. Преслатката баба го насмеа регионот.

 

 

 

14.02.2018 - 11:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа