Видео: „Водопади" на улиците - водата носи се пред себе по невремето

 

По страшното невреме во Србија каде 10 минути град ги побеле улиците и грмеше без престан, течат реки по улиците.

Погледнете го видеото споделено на социјалните мрежи.

 

 

 

 

13.06.2018 - 17:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега