Вонредна прогноза: Невреме беснее во Скопје

 

Невремето во Скопје веќе започна. Дожд, ветер и грмотевици се сликата во Скопје.

Невреме има и во други градови низ Македонија, а се очекува да продолжи и утре.

 

 

 

 

23.05.2018 - 19:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега