Воружен до заби - оваа фотографија покажала дека Раста е подготвен да ја штити својата ќерка

 

Неодамна популаните лично Ана Николиќ и раперот Раста ја добиле својата ќерка Тара, а гордиот татко веќе е заштитнички настроен и на интересн начин покажува дека вешто ќе ја штити својата ќерка од сите.

Неговата сопруга Ана Николиќ на својот Инстаграм профил објавила слика на која седи маж во соба исполнета со огнено оружје, а под сликата е напишано:„ Имам ќерка и подготвен сум!“

-Ова е моменталната ситуација кај нас дома - напишала пејачката во опис на фотографијата.

 

 

 

 

13.10.2017 - 11:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа