Заев: Јас сум многу нормален и реален, вие го опљачкавте народот

 

Јас сум многу нормален, реален и дискутирам за се.

Ова денеска го изјави Зоран Заев на дуелот со Христијан Мицковски.

- Да градиме стратегии на економски план, со вас се доживеа цунами во Македонија, го опљачкавте народот, рече Заев.

 

 

 

 

23.05.2018 - 20:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега